Volvo V40
1.6 D2 R-DESIGN PANODAK LEDER NAVI CAMERA LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 8.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.900,-
LEASEPRIJS: € 146,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.780,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V40 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 D2 R-DESIGN PANODAK LEDER NAVI CAMERA LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 oktober 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 181.431 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 146,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 4-SKK-51 |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 624 kg |
| Gewicht: | 1.266 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.890 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- R-Design exterieur
- bi-xenon koplampen
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Verlaagde carrosserie
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Voetgangersairbag
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bots herkenning systeem
- kunstlederen/microvezel bekleding
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- R-Design Plus Line
- stuur en versnellingspook (kunst)leder