Volvo S60
2.0 B3 Inscription Automaat - Carplay, Camera, Leer, Stoelverw. Afn. Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 26.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.845,-
LEASEPRIJS: € 374,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.545,90 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo S60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 B3 Inscription Automaat - Carplay, Camera, Leer, Stoelverw. Afn. Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 11 april 2022 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 122.620 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 374,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-046-KV |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.633 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achterbank wegklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruit rij camera
- Adaptieve cruise control
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR Anti doorslip regeling
- Audiosysteem
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Deelbare achterbank
- Dimlichten automatisch
- EBD
- El. verst. best. stoel met geheugen
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Houtinleg in dashboard, donkere tinten
- Keyless entry
- Keyless start
- Kruisend verkeersdetectie achter
- LED-koplampen
- Lederen bekleding
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 22 inch
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Radio DAB
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurverwarming
- Trekhaak, afneembaar
- Uitwijk assistent
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde ruitensproeierinstallatie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi