Volkswagen up!
1.0 Camera Parkeersensoren achter Cruise Control Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 11.290,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.290,-
LEASEPRIJS: € 156,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.899,18 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen up! |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Camera Parkeersensoren achter Cruise Control Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 23 maart 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 51.705 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 156,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.290,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-618-SJ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 48 kw / 66 pk |
| Laadvermogen: | 439 kg |
| Gewicht: | 891 kg |
| Wielbasis: | 241 cm |
| Breedte: | 164 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.330 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Pure White unilak
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- telefoonintegratie
- Interieur & Comfort
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- zij airbag(s) voor
- Overig
- achteruitrijcamera
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- cruise control
- dimlichten automatisch
- Executive pakket
- parkeersensor achter
- regensensor
- start/stop systeem