Volkswagen Transporter
5+1 Rolstoelbus 2.0 TDI L2H1 DC Highline (Zeer mooie en complete rolstoelbus met Automaat!)
Direct kopen, basisprijs: € 39.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 39.995,-
LEASEPRIJS: € 659,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 5+1 Rolstoelbus 2.0 TDI L2H1 DC Highline (Zeer mooie en complete rolstoelbus met Automaat!) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 januari 2017 |
| Carrosserie: | Rolstoelvervoer |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 104.149 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | paars |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 659,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 39.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-587-BR |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 638 kg |
| Gewicht: | 2.162 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur parelmoer
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Automatische rolstoellift
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Bluetooth
- Compleet ingericht
- Dealer onderhouden
- Niet-rokers auto
- Origineel Nederlands (geen import)
- Side-bars
- Zijwanden bekleed achterin