Volkswagen Transporter
2.0TDI L2H1 dubbel cabine Airco
Direct kopen, basisprijs: € 9.250,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 9.250,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 152,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.850,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0TDI L2H1 dubbel cabine Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 januari 2015 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 206.598 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 152,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.250,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VL-900-J |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 62 kw / 85 pk |
| Laadvermogen: | 880 kg |
| Gewicht: | 1.920 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Exterieur
- Achterklep
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Side-Bars
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio CD speler
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- ASR