Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 DSG 150PK NAV I Inrichting I 2xschuifdeur I ACC
Direct kopen, basisprijs: € 21.444,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 21.444,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 353,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.288,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L2H1 DSG 150PK NAV I Inrichting I 2xschuifdeur I ACC |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 november 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 121.956 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 353,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.444,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-95-NXT |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.904 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elektronisch Sper Differentieel
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Cruise control adaptief
- Standkachel
- Voorstoelen verwarmd
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Navigatie-pakket
- Park Assist Pack
- Aanhanger assistent
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- lendesteun(en) verstelbaar
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent