Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 DC Comfortline ZEER NETTE AUTO
Direct kopen, basisprijs: € 14.985,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.985,-
LEASEPRIJS: € 246,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.997,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L2H1 DC Comfortline ZEER NETTE AUTO |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 1 maart 2013 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 209.738 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.985,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VB-631-F |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 104 kw / 142 pk |
| Laadvermogen: | 895 kg |
| Gewicht: | 1.905 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep met ruit
- Achterruitwisser
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektronisch Sper Differentieel
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Trekhaak
- Interieur
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch-pakket
- Slecht-weer-pakket