Volkswagen Transporter
2.0 TDI L2H1 DC caravelle,150pk,dsg
Direct kopen, basisprijs: € 24.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 24.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 411,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L2H1 DC caravelle,150pk,dsg |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 augustus 2016 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.856 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-168-NF |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 920 kg |
| Gewicht: | 2.160 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterklep
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Softclose
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- zonwerend glas
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- ASR