Volkswagen Transporter
2.0 TDI L1H1 Automaat Cruise Nav Sensoren Airco
Direct kopen, basisprijs: € 17.850,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 17.850,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 294,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.570,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L1H1 Automaat Cruise Nav Sensoren Airco |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 juni 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 145.531 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 294,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.850,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G1-62-4 |
| Motorinhoud: | 1.996 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 909 kg |
| Gewicht: | 1.891 kg |
| Wielbasis: | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterklep
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Betonplex in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- centrale vergrendeling
- kunstlederen bekleding bicolor
- kunstlederen bekleding bicolor
- Stoelen-pakket