Volkswagen Transporter
2.0 TDI 150pk L2H1 Dubbel Cabine Highline 64658km, NL. Auto.
Direct kopen, basisprijs: € 29.850,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 29.850,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 491,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.970,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI 150pk L2H1 Dubbel Cabine Highline 64658km, NL. Auto. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 januari 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 64.658 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 491,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.850,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-868-TT |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 979 kg |
| Gewicht: | 2.021 kg |
| Wielbasis: | 340 cm |
| Hoogte: | 199 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Zijschuifdeur rechts
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lat-om-lat betimmering laadruimte
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 3
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Alarm II met interieursensoren in cabine
- Climatic aircondioning
- Cruise control icm Euro 6 motoren
- Lichtmetalen velgen "Clayton" 6½ J x 16
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp voor en achter
- Achterruitewisser
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Dab
- Digitale radio ontvangst
- Executive Plus-pakket
- Executive Plus pakket
- Exterieur pakket
- extra getint glas achter
- Mistlampen met bochtverlichting
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Privacy glass
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- Verwarmbare ruitensproeiers voor
- Verwarmbare voorruit