Volkswagen Touran
1.5 TSI Trendline *1ste Eigenaar*Panoramadak*Navigatie*Stoelverwarming*
Direct kopen, basisprijs: € 22.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.500,-
LEASEPRIJS: € 306,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.719,02 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Touran |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Trendline *1ste Eigenaar*Panoramadak*Navigatie*Stoelverwarming* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 9 maart 2021 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 117.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 306,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.390 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Winterbanden
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WIFI
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterstoelen verschuifbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Advance-pakket
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatie-pakket
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- kleur grijs
- lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking