Volkswagen Touran
1.5 TSI 150PK Automaat R-Line 7pers./Pano-dak/Navigatie/Camera/Elektr.-klep/Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 37.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.950,-
LEASEPRIJS: € 625,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Touran |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150PK Automaat R-Line 7pers./Pano-dak/Navigatie/Camera/Elektr.-klep/Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 oktober 2024 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 27.616 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 625,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JBT-57-S |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 796 kg |
| Gewicht: | 1.464 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.260 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterstoelen verschuifbaar
- Airco (automatisch)
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- USB aansluiting
- Velours bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Advance-pakket
- Bluetooth
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket
- Vervolgbotsing preventie
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking