Volkswagen Touran
1.2 TSI Leer Navi Panorama Massage Camera Elektr. bedienbare trekhaak Climate PDC Stoelverwarming LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 11.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.750,-
LEASEPRIJS: € 193,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Touran |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Leer Navi Panorama Massage Camera Elektr. bedienbare trekhaak Climate PDC Stoelverwarming LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 januari 2017 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 219.874 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 193,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.336 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Deurgrepen in carrosserie kleur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch uitklapbare trekhaak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Open dak
- Parkeersensor voor en achter
- Privacy glas, zijruiten achter + achterruit
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- AUX interface
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- USB interface voor
- Interieur
- Achterbank neerklapbaar 3-delen
- Achterstoelen verschuifbaar
- Airco separaat achter
- Alcantara bekleding
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bagagedek
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Electronic climate control voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Interieurinrichting: Aluminium
- Lederen multifunctioneel sportstuurwiel met schakelbediening
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur multi axiaal verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tafelbladen achter
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Half alcantara / stof bekleding
- Lendesteun verstelbaar