Volkswagen Touran
1.2 TSI Comfortline BlueMotion 7p.
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Touran |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Comfortline BlueMotion 7p. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 26 maart 2013 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 199.398 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-600-TZ |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 751 kg |
| Gewicht: | 1.399 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.150 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Privacy Glass
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Autotelefoon voorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitaal Dashbord / Instrumenten paneel
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Achterstoelen uitneembaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Add. Bochtverlichting
- Alarmsysteem
- Cruise control
- Derde remlicht
- mistlampen
- parkeer sensoren
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- Armsteun
- ASR/ESP
- Bleu-Tooth
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Chroom pakket
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Inklapbare spiegels
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruimtebesparend reservewiel
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel