Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 4Motion Pano/Navi/Camera
Direct kopen, basisprijs: € 18.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.950,-
LEASEPRIJS: € 312,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI 4Motion Pano/Navi/Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 maart 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 189.135 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-982-BH |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.595 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19" lichtmetalen velgen 'Victoria Falls'
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- R-Line Exterieur
- Achterklep, elektrisch bedienbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dakspoiler
- extra getint glas
- Koplampverlichting led
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display)
- draadloze telefoonlader
- Mobiele online diensten : 'Security & Service'
- multimedia-voorbereiding
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Media'
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- Volkswagen Soundsystem 'Dynaudio'
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Progressieve stuurbekrachtiging inclusief variabele besturing
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- velours bekleding
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- Dodehoeksensor (Side Assist)
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash)
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- Zij-airbags achter
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Achteruitrijcamera (Rear View) inclusief parkeerassistent (Park Assist)
- File assistent (Traffic Jam assist) inclusief ongeval assistent (Emergency Assist)
- RDW-leges
- Spiegelpakket
- Sportonderstel
- start/stop systeem