Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 4Motion Highline / 220pk / Panoramadak / Trekhaak / Leder
Direct kopen, basisprijs: € 25.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.000,-
LEASEPRIJS: € 412,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.000,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI 4Motion Highline / 220pk / Panoramadak / Trekhaak / Leder |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 oktober 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 127.511 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 412,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 162 kw / 221 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.569 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 18" Lichtmetalen velgen 'Kingston'
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- Dakreling zwart
- extra getint glas
- Koplampverlichting led voor dim- en grootlicht inclusief dagrijverlichting
- LED achterlichten
- Mistlampen vóór
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Airconditioning automatisch (Air Care Climatronic)
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische afstandsregeling tot 210 km/h (Adaptive Cruise Control)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Dynamic Drive Control
- metallic
- Rookvrij
- start/stop systeem