Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 4Motion 2x R-Line / 230pk / Panorama dak / Rondomzicht camera / Dynaudio /
Direct kopen, basisprijs: € 31.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.000,-
LEASEPRIJS: € 510,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.200,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI 4Motion 2x R-Line / 230pk / Panorama dak / Rondomzicht camera / Dynaudio / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 mei 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 102.342 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 510,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 169 kw / 230 pk |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Gewicht: | 1.569 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 164 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Advance-pakket
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Alarm klasse 3
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audioinstallatie met CD-speler
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- Cruise control adaptief
- DAB-ontvanger
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dodehoek detector
- DVD speler
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Grootlicht-assistent
- Hill hold-functie
- Hoofdsteunen actief
- Keyless-pakket
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED-lichtpakket
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder
- Leder-pakket
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED koplampen
- Lendesteunen (verstelbaar)
- metallic
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Parkeer-assistent
- Parkeer pakket
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-line pakket
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spiegel-pakket
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Variabele stuuroverbrenging
- Velours bekleding
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerende voorruit
- Winter-pakket
- Wis-/was installatie voor koplampen