Volkswagen Tiguan
2.0 TSI 180PK Automaat 4Motion Sport&Style Leder/Parkeerhulp/Bluetooth
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI 180PK Automaat 4Motion Sport&Style Leder/Parkeerhulp/Bluetooth |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 23 november 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 155.728 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 08-ZHZ-3 |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 661 kg |
| Gewicht: | 1.559 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.220 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen interieur
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- schakelpaddles