Volkswagen Tiguan
1.5 TSI Life Business
Direct kopen, basisprijs: € 21.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.450,-
LEASEPRIJS: € 298,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.621,37 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Life Business |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 142.726 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 298,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-253-SV |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 638 kg |
| Gewicht: | 1.412 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afdekhoes
- aluminium wielen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Kleur wit
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- el. bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitaal dashboard
- Digitaal Dashbord / Instrumenten paneel
- MP3 aansluiting
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Overige
- Mistlampen voor
- Regensensor
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Armsteun
- ASR/ESP
- Bleu-Tooth
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Hill Hold functie
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Inklapbare spiegels
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteun verstelling
- Rijstrooksensor met correctie
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- Vervolgbotsing preventie
- volledig dealer onderhouden
- Aanhanger assistent
- Aanhanger assistent
- Assistentie Pakket
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- multimedia scherm standaard
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Trailer-pakket
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Winter-pakket
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- half lederen bekleding
- Hoofdsteunen achter
- lak zwart hoogglans dashbord inleg
- Lederen stuurwiel
- stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Lane assist
- Led Dagrij verlichting
- mistlampen
- parkeer sensoren
- Side assist
- Voorruitverwarming
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning