Volkswagen Tiguan
1.5 TSI 2x R-Line / 150pk / Panorama dak / Rondomzicht camera / Leder /
Direct kopen, basisprijs: € 30.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 30.000,-
LEASEPRIJS: € 494,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.000,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 2x R-Line / 150pk / Panorama dak / Rondomzicht camera / Leder / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 juli 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 122.323 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 494,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 30.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 586 kg |
| Gewicht: | 1.446 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 1.674 cm |
| Breedte: | 1.859 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Deep Black pareleffect
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- R-Line Exterieur
- Velgen 'Misano', 20 inch lichtmetaal
- Achterklep met sensorgestuurde opening, elektrisch sluitbaar (Easy Open)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Chroompakket
- dakrails
- dakspoiler
- extra getint glas
- keyless entry
- Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light)
- Koplampverlichting LED Plus
- LED achterlichten
- mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Navigatie-, radio- en multimediasysteem 'Discover Pro'
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display)
- draadloze telefoonlader
- High-end geluidsysteem Harman Kardon®
- Mobiele online diensten : 'Security & Service'
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- spraakbediening
- Voorruitprojectie (Head-up Display)
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- airco separaat achter
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- 360 graden camera (Area View)
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- Parkeerassistent (Park Assist)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Assistance Pakket
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Velgen 'Suzuka', 20 inch lichtmetaal, in zwart
- Winterpaket