Volkswagen Tiguan
1.5 TSI 150pk DSG ACT Highline Business R R-line Panorama Trekhaak Assistentie pakket Navigatie 20" Velgen
Direct kopen, basisprijs: € 25.439,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.439,-
LEASEPRIJS: € 419,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.087,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150pk DSG ACT Highline Business R R-line Panorama Trekhaak Assistentie pakket Navigatie 20" Velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 januari 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 169.638 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 419,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.439,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-092-BZ |
| Motorinhoud: | 1.495 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 700 kg |
| Gewicht: | 1.440 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- LED koplampen
- R-Line Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audioinstallatie met cd-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Advance-pakket
- airco automatisch
- File assistent (Traffic Jam assist) inclusief ongeval assistent (Emergency Assist)
- Keyless-pakket
- Koplampverlichting led
- LED-lichtpakket
- Optie-pakket
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Trekhaak
- Winterpakket
- Achterklep, elektrisch bedienbaar
- Achterklep met sensorgestuurde opening, elektrisch sluitbaar (Easy Open)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera (Rear View) inclusief parkeerassistent (Park Assist)
- Advance pakket
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Koplampverlichting led plus
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- lichtmetalen velgen meer-spaaks 20"
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'Security & Service'
- Mobiele online diensten : 'Security & Service'
- multimedia scherm standaard
- Parkeer pakket
- Progressieve stuurbekrachtiging inclusief variabele besturing
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Spiegel-pakket
- Spiegelpakket
- Sportondersel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- Variabele stuuroverbrenging
- Velgen 'Suzuka', 20 inch lichtmetaal, (8,5 J x 20) in zwart
- Vergrendel- en startsysteem zonder sleutel (Keyless Access)
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel