Volkswagen Tiguan
1.5 TSI 150pk Automaat Life Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Digitale Cockpit Adaptive cruise Control Wegklapbare Trekhaak Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 29.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.490,-
LEASEPRIJS: € 409,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.965,09 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150pk Automaat Life Navigatie Apple Carplay/Android Auto Climate Control Digitale Cockpit Adaptive cruise Control Wegklapbare Trekhaak Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 20 oktober 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 97.266 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 409,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GDK-94-T |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 651 kg |
| Gewicht: | 1.439 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dakrails
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- Trailer-pakket
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- warmtewerende voorruit
- Winter-pakket
- zij airbag(s) voor