Volkswagen Tiguan
1.4 TSI AUT6 EHYBRID 3X R-LINE + BLACK-EDITION PANODAK LEDER NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE=CARPLAY LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 29.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.900,-
LEASEPRIJS: € 492,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI AUT6 EHYBRID 3X R-LINE + BLACK-EDITION PANODAK LEDER NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE=CARPLAY LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 juni 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 158.629 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 492,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GPR-60-R |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 639 kg |
| Gewicht: | 1.711 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 19"
- R-Line Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Koplampverlichting LED Matrix (IQ.Light)
- Matrix led koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Achterklep met sensorgestuurde opening, elektrisch sluitbaar (Easy Open)
- Black Style
- Bluetooth
- Chroompakket
- Connected services
- Dab
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display)
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Koplampverlichting LED Plus
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 8-spaaks 19"
- lichtmetalen velgen 8-spaaks 19"
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel