Volkswagen Tiguan Allspace
2.0 2X R-Line / 7 pers. / 190pk / Panorama dak / Leder / Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 44.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 44.500,-
LEASEPRIJS: € 733,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan Allspace |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 2X R-Line / 7 pers. / 190pk / Panorama dak / Leder / Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 17 december 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 80.938 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 733,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 44.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Assistance pakket
- Audio installatie
- Audio installatie high-end
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Draadloze telefoonlader
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Head-up display
- Hill hold-functie
- Keyless entry
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Multimedia-pakket
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Navigatiesysteem
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line Exterieur
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stuurhulp
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Trailer-pakket
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Variabele stuuroverbrenging
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Warmtewerende voorruit