Volkswagen Taigo
1.0 TSI Life Business / 110pk / Achteruitrij camera / Automatische klimaatregeling /
Direct kopen, basisprijs: € 21.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.000,-
LEASEPRIJS: € 346,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.200,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Taigo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Life Business / 110pk / Achteruitrij camera / Automatische klimaatregeling / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 juli 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 59.799 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 346,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.160 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overig
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Accident Avoidance System
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airco automatisch
- Anti Blokkeer Systeem (ABS)
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB-ontvanger
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Draadloze telefoonlader
- Electronic Stability Program (ESP)
- Extra getint glas
- File-assistent
- Geluidwerend glas
- Hill hold-functie
- LED achterlichten
- LED koplampen
- metallic
- Metallic lak
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Startblokkering
- Stof
- Stuurhulp
- Telefoonintegratie premium
- Tractie Controle Systeem (TCS)
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vrijwaring eventuele inruilauto
- Warmtewerende voorruit