Volkswagen T-Roc
Sport / 150pk / Achteruitrij camera / Virtual cockpit / Adaptieve cruise control /
Direct kopen, basisprijs: € 24.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.000,-
LEASEPRIJS: € 395,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.800,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | Sport / 150pk / Achteruitrij camera / Virtual cockpit / Adaptieve cruise control / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2022 |
| Carrosserie: | Overig |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.852 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 395,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-837-KK |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.348 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.958 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Velgen 'Kulmbach', 17 inch lichtmetaal
- Velgen 'Montego Bay', 18 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- Dakreling zwart
- dimlichten automatisch
- Koplampverlichting LED
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display)
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Telefoonvoorbereiding Comfort
- Telefoonvoorbereiding Comfort
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelpaddels voor DSG
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Diefstalalarm
- Diefstalalarm
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Park Distance Control
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 'Black style' ex- en interieurpakket
- metallic
- Multimedia pakket
- Spiegelpakket
- start/stop systeem