Volkswagen T-Roc
1.5 TSI R-Line Edition / 150pk / Stoel en stuur verwarming / Achteruitrij camera / Keyless /
Direct kopen, basisprijs: € 32.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.500,-
LEASEPRIJS: € 455,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.528,68 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI R-Line Edition / 150pk / Stoel en stuur verwarming / Achteruitrij camera / Keyless / |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 19 september 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 15.282 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | beige |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 455,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- R-Line Exterieur
- Ascot Grey
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- full-LED koplampen
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- regensensor
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatie 'Discover Media' (20,3 cm), 6 luidsprekers
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Digital Cockpit Pro (26 cm)
- Multimedia 'Composition' , 2 luidsprekers
- multimedia-voorbereiding
- Telefoonvoorbereiding Comfort
- Interieur & Comfort
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- chroom delen interieur
- comfort sportstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- lederen stuurwiel
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- Stoel pakket
- stuur verstelbaar
- variabele stuuroverbrenging
- Vergrendel- en startsysteem zonder sleutel (Keyless Access)
- Volledig neerklapbare bijrijdersstoel
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Rookvrij
- start/stop systeem