Volkswagen T-Roc
1.5 TSI 3X R-LINE navi pano camera cruise 18 inch 150 pk !!
Direct kopen, basisprijs: € 24.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.750,-
LEASEPRIJS: € 407,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.950,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 3X R-LINE navi pano camera cruise 18 inch 150 pk !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 24.750 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 407,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-162-KK |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.250 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line Exterieur
- R-Line Exterieur
- Speciale kleur
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- App Connect Voorbereiding
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Dakhemel Zwart
- Elektrische ramen voor en achter
- isofix voorbereiding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- R Line Interieur
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- USB Aansluiting
- Velours bekleding
- Velours bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- hoofdsteunen anti-whiplash
- R-line pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- sportstuur leder
- sportstuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel