Volkswagen T-Roc
1.5 TSI 3X R-LINE Black Style keyless camera led 18 inch !!
Direct kopen, basisprijs: € 35.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.500,-
LEASEPRIJS: € 496,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.026,44 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Roc |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 3X R-LINE Black Style keyless camera led 18 inch !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 april 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 19.961 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 496,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDK-08-V |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 1.255 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 670 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line Exterieur
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio installatie
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- isofix voorbereiding
- Keyless start
- passagiersstoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- R Line Interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- USB Aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- airco automatisch
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Black Style
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- full-LED koplampen
- Half alcantara / stof bekleding
- hemelbekleding donker
- kleur grijs
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- passagiersstoel met neerklapbare leuning
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur leder en multifunctioneel
- two-tone metaalkleur premium
- Variabele stuuroverbrenging
- verlichte grille/strip
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen