Volkswagen Polo
TSI 95PK LIFE BUSINESS VIRTUAL/PDC/ACC/STOELVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 17.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.745,-
LEASEPRIJS: € 243,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.954,79 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | TSI 95PK LIFE BUSINESS VIRTUAL/PDC/ACC/STOELVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 december 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 40.618 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 243,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFD-82-R |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 548 kg |
| Gewicht: | 1.072 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Getint glas
- LED-Dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital Audio Broadcasting
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling op afstand
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Navigatie
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- virtual-cockpit
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Stop & go
- Veiligheid
- adaptive cruise control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbags
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoekassistent
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Led verlichting
- parkeersensoren
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Airco
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm standaard
- parkeerhulp
- RADIO
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel