Volkswagen Polo
GTI 2.0 TSI 210PK DSG VIRTUAL/CAMERA/LED
Direct kopen, basisprijs: € 32.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.745,-
LEASEPRIJS: € 454,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.511,69 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | GTI 2.0 TSI 210PK DSG VIRTUAL/CAMERA/LED |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 april 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 18.759 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 454,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 154 kw / 210 pk |
| Laadvermogen: | 528 kg |
| Gewicht: | 1.272 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED-Dagrijverlichting
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor en achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- App-Connect
- Apple-CarPlay & Android-Auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- keyless entry/start
- keyless entry/start
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Interieur accenten
- Keyless Entry
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuur Flippers
- Stuur verstelbaar
- virtual-cockpit
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- adaptive cruise control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- ASR (anti slip regeling)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Lane-Assist
- Led verlichting
- Parkeercamera
- parkeersensoren
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aanhanger assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm middel
- parkeer camera
- parkeerhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- Sportstoelen
- SPORTSTUUR
- sportstuur leder
- stuur multifunctioneel
- verlichte grille/strip
- Volledig digitaal instrumentenpaneel