Volkswagen Polo
1.2 TSI R-LINE AUTOMAAT *!* NAVI/ CRUISE/ 16 INCH/ PDC/ PRIVACY GLAS *!*
Direct kopen, basisprijs: € 12.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.450,-
LEASEPRIJS: € 205,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.490,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI R-LINE AUTOMAAT *!* NAVI/ CRUISE/ 16 INCH/ PDC/ PRIVACY GLAS *!* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 januari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 101.586 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 205,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HV-817-D |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 581 kg |
| Gewicht: | 1.039 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder