Volkswagen Polo
1.2 TSI Highline Clima Cruise Control Carplay Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 4.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.940,-
LEASEPRIJS: € 81,42 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Highline Clima Cruise Control Carplay Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 1 juni 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 214.779 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,42 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 50-TTH-4 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 578 kg |
| Gewicht: | 1.002 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.580 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint warmtewerend glas
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Climatronic
- Cruise control icm Euro 6 motoren
- Boordcomputer incl. tyre leak indicator
- centrale vergrendeling
- Elektrische ramen achter
- Executive-pakket
- Executive pakket
- In delen neerklapbare achterbank
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multi-media aansluitbox
- Radiosystem "RCD 310"
- stuur leder
- Zijruiten en achterruit 35% groengetint