Volkswagen Polo
1.2 12V Comfortline - Airco, Cruise, Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 5.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.845,-
LEASEPRIJS: € 96,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.169,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 12V Comfortline - Airco, Cruise, Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juni 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 153.074 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 96,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-866-FK |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 967 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- ABS
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, handbediend
- ASR Anti doorslip regeling
- Bandenspanningscontrole
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Centrale deurvergrendeling, handbediend
- Cruise control
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Deelbare achterbank
- EBD
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Half lederen bekleding
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Park control achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio/CD/MP3 speler
- Startonderbreking
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- Verstelbaar stuur
- Warmtewerend getint glas