Volkswagen Polo
1.0 TSI R-LINE NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 13.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.900,-
LEASEPRIJS: € 193,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.345,01 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI R-LINE NAVI CAMERA DIGI-DASH APPLE-CARPLAY LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 juni 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 205.199 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 193,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-727-RV |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 548 kg |
| Gewicht: | 1.072 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- File assistent
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- R-Line Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- keyless entry/start
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Interieur accenten
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic)
- App-Connect smartphone-integratie
- Apple Carplay/Android Auto
- Rijstrooksensor met correctie
- Velgen 'Torsby', 16 inch lichtmetaal
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Comfort Pakket
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen voor inclusief bochtenverlichting
- Multimedia-pakket
- Multimedia Pakket
- Parkeersensoren voor en achter (Park Distance Control)
- sfeerverlichting
- Sleutelloos vergrendel- en startsysteem (Keyless Access)
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend