Volkswagen Polo
1.0 TSI Comfortline Business
Direct kopen, basisprijs: € 11.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.450,-
LEASEPRIJS: € 159,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.931,34 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Comfortline Business |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 april 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 151.609 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 159,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-652-RJ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.055 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.610 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afdekhoes
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Electrische ramen
- Getint glas
- Kleur wit
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitaal Dashbord / Instrumenten paneel
- MP3 aansluiting
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Hoofdsteunen achter
- lak zwart hoogglans dashbord inleg
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Sport interieur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Add. Bochtverlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Led Dagrij verlichting
- mistlampen
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Armsteun
- ASR/ESP
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Bumpers en in carroseriekleur
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Inklapbare spiegels
- Lendesteun verstelling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Regensensor
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- volledig dealer onderhouden
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- WiFi