Volkswagen Polo
1.0 BlueMotion Edition
Direct kopen, basisprijs: € 6.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.750,-
LEASEPRIJS: € 111,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 BlueMotion Edition |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 februari 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 186.021 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HX-232-S |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 549 kg |
| Gewicht: | 1.011 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 168 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.560 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- mistlampen voor adaptief
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Airconditioning, handbediend (Climatic)
- Velgen 'Estrada', 15 inch lichtmetaal
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar, verstelbaar en verwarmbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Diefstalalarm
- Executive Plus-pakket
- Executive Plus pakket
- extra getint glas achter
- Licht- en zichtpakket
- Licht en zicht-pakket
- Radio- en multimediasysteem 'Composition Colour'
- Spraakbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurwiel, schakelpookknop en handremgreep in leder
- USB-aansluiting incl. aux-in aansluiting
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend