Volkswagen Passat
Variant 1.5 eTSI DSG-7 Aut Variant Business Airco ECC Navi Wireless Carplay 17" LM Velgen PDC VA+Camera Adaptive Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 33.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 33.890,-
LEASEPRIJS: € 473,79 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.749,25 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Passat |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.5 eTSI DSG-7 Aut Variant Business Airco ECC Navi Wireless Carplay 17" LM Velgen PDC VA+Camera Adaptive Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 juni 2025 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 21.794 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 473,79 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 33.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M5-61-18 |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.379 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Diabis Grey
- Velgen 'Bologna', 17 inch lichtmetaal
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- Koplampverlichting LED
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio-navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- ergonomische voorstoelen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- velours bekleding
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- voorstoelen verwarmd
- Comfort Pakket
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar