Volkswagen Passat
Variant 1.4 TSI PHEV GTE ✅ Pano ✅ 360CAM ✅ Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 20.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.940,-
LEASEPRIJS: € 285,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.469,08 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Passat |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.4 TSI PHEV GTE ✅ Pano ✅ 360CAM ✅ Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 3 november 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 114.470 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 285,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X-341-TG |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 611 kg |
| Gewicht: | 1.659 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- elektrisch glazen panorama-dak
- matrix LED koplampen
- Velgen 'Istanbul', 17 inch lichtmetaal
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mangan Grey metallic
- regensensor
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Head-up-Display
- Navigatie, radio- en multimediasysteem 'Discover Pro'
- navigatiesysteem full map
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- Bagageruimtescheidingsnet
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonwering voor zijruiten achter, handbediend (Variant)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- 360°-camera (Area View)
- cruise control adaptief
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control)
- dodehoekdetectie met correctie
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Lederen interieur 'Nappa'
- trekhaak
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- Aanhangerassistent (Trailer Assist) inclusief trekhaak
- achteruitrij assistent
- Bandenreparatieset
- Bekleding, leder 'Nappa'
- Bestuurdersstoel inclusief massagefunctie en memory, ergonomisch gevormd en 14-voudig instelbaar (ErgoActive)
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, verwarmbaar, omgevingsverlichting in spiegel, aan bestuurderszijde automatisch dimbaar
- buitenspiegels met verlichting
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeer assistent
- RDW-leges
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Travel Assist Plus
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoel(en) met massagefunctie