Volkswagen Passat
Variant 1.4 TSI ACT Connected Series Plus / 150pk / Trekhaak / Achteruitrij camera / Leder /
Direct kopen, basisprijs: € 13.000,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.000,-
LEASEPRIJS: € 214,26 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.600,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Passat |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.4 TSI ACT Connected Series Plus / 150pk / Trekhaak / Achteruitrij camera / Leder / |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 april 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 170.853 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 214,26 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.000,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-218-BZ |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 687 kg |
| Gewicht: | 1.353 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Velgen 'Soho', 17 inch lichtmetaal in zilver/antraciet uitgevoerd
- Achterklep met sensorgestuurde opening, elektrisch sluitbaar voor Variant (Easy Open)
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch en regensensor
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- mistlampen voor
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- Digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio CD speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- voorstoelen verwarmd
- airco separaat achter
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- cruise control adaptief
- Diefstalalarm 'Plus'
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerassistent (Park Assist)
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- metallic
- start/stop systeem