Volkswagen Passat
Variant 1.4 TSI 218pk GTE/Leder/Pano/Virtual/Matrix/360cam/Adaptive
Direct kopen, basisprijs: € 20.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.950,-
LEASEPRIJS: € 286,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.471,59 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Passat |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.4 TSI 218pk GTE/Leder/Pano/Virtual/Matrix/360cam/Adaptive |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 december 2020 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 139.882 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 286,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-588-KG |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 160 kw / 218 pk |
| Laadvermogen: | 611 kg |
| Gewicht: | 1.659 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Elektrisch glazen panorama-dak
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Niet in gerookt
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- Leder-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- Stoelen-pakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Winter-pakket
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking