Volkswagen Jetta
1.2 TSI Comfortline (SCHERM, CLIMATE, LM VELGEN, SPORTSTOELEN, CRUISE, TREKHAAK, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 5.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.945,-
LEASEPRIJS: € 97,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Jetta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Comfortline (SCHERM, CLIMATE, LM VELGEN, SPORTSTOELEN, CRUISE, TREKHAAK, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 21 oktober 2011 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 197.222 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 03-SLD-8 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.205 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor adaptief
- Trekhaak
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Aansluiting Aux
- Aansluiting iPod
- Aansluiting USB
- ABS
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Armsteun achter
- Audio
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth streaming
- Boordcomputer
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Meldingen/storingen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Navigatie
- Radio
- Radio/CD/MP3 speler
- Radio/CD speler
- Regensensor
- Ruitenwisser achter
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- Touchscreen