Volkswagen ID.5
GTX 300pk 77 kWh Sportstoelen Warmtepomp Trekhaak elektrisch NLauto 1e Eigenaar
Direct kopen, basisprijs: € 31.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.950,-
LEASEPRIJS: € 526,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID.5 |
|---|---|
| Uitvoering: | GTX 300pk 77 kWh Sportstoelen Warmtepomp Trekhaak elektrisch NLauto 1e Eigenaar |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 28 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 73.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 526,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.121 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Moonstone Grey
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar
- Velgen 'Ystad', 20 inch lichtmetaal
- afwijkende dakkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- matrix LED koplampen
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- verwarmde voorruit
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia 'Ready to Discover' (25,4 cm), 6+1 luidsprekers
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- voorstoelen verwarmd
- Warmtepomp voor actieradiusoptimalisatie
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- lederen stuurwiel
- luxe interieur afwerking
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Assistance Pakket
- achteruitrijcamera
- alarmsysteem
- bots herkenning en activatie
- keyless entry
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- stuurwiel verwarmd