Volkswagen ID.4
Pro 77 kWh Climate Control Navigatie Carplay/Android Auto Adaptieve Cruise Control PDC VA 19" LM Velgen Ambiance verlichting
Direct kopen, basisprijs: € 27.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.890,-
LEASEPRIJS: € 379,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.609,92 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID.4 |
|---|---|
| Uitvoering: | Pro 77 kWh Climate Control Navigatie Carplay/Android Auto Adaptieve Cruise Control PDC VA 19" LM Velgen Ambiance verlichting |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 3 oktober 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 50.389 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 379,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-536-XV |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 637 kg |
| Gewicht: | 2.023 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Grenadill Black
- Velgen 'Hamar', 19 inch lichtmetaal
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- geluidsisolerend glas
- Koplampverlichting LED
- LED achterlichten
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- Multimedia 'Ready to Discover' (25,4 cm), 6+1 luidsprekers
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- elektrische ramen voor en achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- keyless start
- sfeerverlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar