Volkswagen ID.3
Business 58 kWh 90%SOH / ADAP.CRUISE / 19'' / KEYLESS / CAMERA / CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 15.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.900,-
LEASEPRIJS: € 216,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.628,10 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen ID.3 |
|---|---|
| Uitvoering: | Business 58 kWh 90%SOH / ADAP.CRUISE / 19'' / KEYLESS / CAMERA / CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 30 december 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 144.052 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 216,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-277-KX |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.705 kg |
| Wielbasis: | 277 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- CCS snelladen mogelijk
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatievoorbereiding
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Keyless start
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Draadloze telefoonlader
- Matrix led koplampen
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- andere dakkleur
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- unikleur/pastel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel