Volkswagen Golf
7.5 1.0 TSI COMFORTLINE. NAVI AIRCO APPLE-CARPLAY LED LMV PDC
Direct kopen, basisprijs: € 9.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.900,-
LEASEPRIJS: € 163,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 7.5 1.0 TSI COMFORTLINE. NAVI AIRCO APPLE-CARPLAY LED LMV PDC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 161.658 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SG-453-Z |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 613 kg |
| Gewicht: | 1.137 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control) tussen 30-210 km/h (MT)
- Bots herkenning systeem
- Mobiele online diensten (Car-Net): 'App-Connect' smartphone-integratie
- Proactieve inzittendenbescherming (Pre-Crash)
- Velgen 'Karlskoga', 17 inch lichtmetaal* , Velgen 'Madrid', 17 inch lichtmetaal*
- Vervolgbotsing preventie
- Bekleding, stof 'Honeycomb' en Microfleece (Artvelours)
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort-pakket
- Comfortpakket
- Connected services
- Dab
- Diefstalalarm
- extra getint glas achter
- Half alcantara / stof bekleding
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendensteunen in voorstoelen, verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- Spiegel-pakket
- Spiegelpakket
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor Comfortline
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed
- Telefoonvoorbereiding Premium
- Vermoeidheidsherkenning
- WiFi
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend