Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI Performance PANO CAMERA LEDER ACC
Direct kopen, basisprijs: € 20.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.995,-
LEASEPRIJS: € 346,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI GTI Performance PANO CAMERA LEDER ACC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 april 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 92.317 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 346,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-762-HB |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 169 kw / 230 pk |
| Laadvermogen: | 556 kg |
| Gewicht: | 1.324 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19" lichtmetalen velgen Pretoria, 19" Lichtmetalen velgen Santiago
- Carbon Steel Grey
- LED achterlichten
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- LED mistlampen
- regensensor
- Spiegelpakket
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- VW Radiosysteem 'Composition Media'
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- Airconditioning, automatisch (Climatronic)
- Bestuurdersstoel, elektrisch verstelbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- Middenarmsteun
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelpaddels voor DSG
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed
- Veiligheid
- Automatische afstandsregeling (Adaptive Cruise Control)
- Diefstalalarm 'Plus'
- Dodehoeksensor (Side Assist) met uitparkeerassistent
- Lane Assist met Active Light Assist
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
- sperdifferentieel
- Vermoeidheidsherkenning
- zij airbag(s) voor
- Zijairbag achter
- Overig
- Bekleding, leder 'Vienna'
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- Winterpakket
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control)
- Instructieboekjes aanwezig
- koplampreiniging
- Lendensteunen in voorstoelen verstelbaar
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor Comfortline
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar