Volkswagen Golf
2.0 TSI GTI Pano Memory IQ Lights Harman Kardon
Direct kopen, basisprijs: € 32.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.995,-
LEASEPRIJS: € 543,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TSI GTI Pano Memory IQ Lights Harman Kardon |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 maart 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 37.649 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 543,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HRL-15-R |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 180 kw / 245 pk |
| Laadvermogen: | 587 kg |
| Gewicht: | 1.363 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Keyless Access
- Koplampverlichting LED 'Plus'
- Panorama-schuif-/kanteldak, elektrisch bedienbaar
- Velgen 'Adelaide', 19 inch lichtmetaal
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Trekhaak, elektrisch uitklapbaar, mechanisch inklapbaar
- Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Spraakbediening
- Telefoonvoorbereiding "Comfort"
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera
- Airconditioning automatisch, 3-zone (Climatronic)
- sfeerverlichting
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare passagierstoel
- keyless start
- Lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- Middenarmsteun
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Diefstalalarm
- file assistent
- rijstrooksensor met correctie
- sperdifferentieel
- vervolgbotsing preventie
- aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Assistance Pakket
- Bekleding, leder 'Vienna' incl. stoelventilatie
- bots herkenning en activatie
- dodehoek detectie
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Harman Kardon premium sound systeem
- IQ Lights
- lederen bekleding
- parkeer assistent
- stoel ventilatie voor
- stuurwiel verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- Winterpaket
- bots herkenning en activatie
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportonderstel
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Zij-airbags achter
- zij airbag(s) achter