Volkswagen Golf
2.0 R 4Motion, 333 PK, Akrapovic, Head Up, H&K, Pano, 20 Jahre, IQ
Direct kopen, basisprijs: € 52.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 52.995,-
LEASEPRIJS: € 873,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 R 4Motion, 333 PK, Akrapovic, Head Up, H&K, Pano, 20 Jahre, IQ |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 maart 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 6.529 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 873,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 52.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXZ-68-L |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 246 kw / 335 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.455 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.030 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Sport uitlaat
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Uitlaat sierstuk
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Head-up display
- HiFi Systeem Harman Kardon
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Premium Audio Systeem
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radardetector
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Cruisecontrol
- Sportstoelen
- Verwarmd Stuurwiel
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnedak
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptieve Cruise Controle
- Dagrijverlichting
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bochtverlichting
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Performance Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Matrix led koplampen
- Sport Pakket
- sportuitlaat
- stuur verwarmd
- actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Black Edition
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hemelbekleding donker
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel