Volkswagen Golf
1.5 TSI R-Line Pano Sfeer Lane Elekstoel. Massage
Direct kopen, basisprijs: € 21.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.750,-
LEASEPRIJS: € 358,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI R-Line Pano Sfeer Lane Elekstoel. Massage |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 18 september 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 60.190 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 358,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JJV-69-V |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 594 kg |
| Gewicht: | 1.206 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch glazen panorama-dak
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- R-Line Exterieur
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- variabele stuuroverbrenging
- Veiligheid
- aanhanger assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 19" inch velgen
- Airbag-pakket
- bots herkenning en activatie
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- ruitensproeiers verwarmbaar
- sportonderstel
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- voorstoelen verwarmd
- Winter-pakket
- zij airbag(s) achter